Аутфити кои Меган Маркл веќе никогаш не смее да ги облече

Откако Меган Маркл стана член на кралското семејство, слободно можеме да кажеме дека нејзиниот стил претрпе промени.Ако порано сакаше да носи искинати фармерки со рамни сандали, како и спортски јакнички и ниски чизми, сега „кежуал“ дневните комбинации вклучуваат минималистички џемпер, елегантни панталони и средно високи штикли.

Издвојуваме аутфити од кои Меган се откажа во моментот кога стана Војвотката од Сасекс:
No comments

Powered by Blogger.