ФОТО: Шилегов: Не е само Мерцедесот, имало и ВИП кабини за жичарницата

Пишува: Точка

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов на својот профил на Фејсбук, објави фотографии од ВИП кабини за жичарницата на Водно кои, како што посочи, не биле за општа употреба.

„Не бил само Мерцедесот. ВИП кабините на жичарницата, кои не се за општа употреба“, напиша Шилегов на својот профил на Фејсбук.

No comments

Powered by Blogger.