На 42 години има тело на кое би ѝ позавиделе многу млади девојки

Пишува: Точка

Холивудската актерка Шарлиз Терон е позната по својот актерски талент, но и одличниот изглед и беспрекорната фигура.

Неодамна, Шарлиз била во сончевиот Кабo каде уживала со децата и пријателите по повод американскиот празник Денот на благодарноста.
Русокосата убавица која нема среќа во љубовта можеби е сама, но воопшто не е осамена, бидејќи нејзините две посвоени деца ѝ се главниот извор на среќа во животот.

Ова е сигурно една од причините зошто актерката постојано блеска, а откако нејзините фотографии во бикини се појавија во јавноста, многу жени ѝ позавидеа на совршената линија.

Шарлиз, иако има 42 години, таа и понатаму изгледа фантастично.


No comments

Powered by Blogger.