Џеј Ло и Алекс Родригез во љубовна фотосесија за Vanity Fair

Новиот моќен пар во светот на шоу бизнисот, Џеј Ло и Алекс Родригез, за првпат ја направи својата заедничка фотосесија по 6 месеци поминати заедно.

Пишува: Црнобело

Во интервјуто за Vanity Fair двајцата раскажуваат како се знаеле точно 12 години, за животот да ги спои повторно после толку време.

„Беше една од оние работи кои мораш да ги направиш затоа што нешто однатре те тера,“ вели Џеј Ло присетувајќи се како го сретнала Алекс во Беверли Хилс на ручек.

„Едноставно можев да си заминам, но наместо тоа, му пријдов, го допрев за рамото и му реков здраво.“

Нивната љубовна среќа ја доловија и низ неколку интимни, секси и моќни фотки направени од талентираниот Марио Тестино.

Vanity Fair's December 2017 Magazine Cover with J.Lo and A.Rod.

No comments

Powered by Blogger.