Момци, уживајте: Згодната Алексис Рен се разголе за Sports Illustrated Swimsuit 2018

Инстаграм ѕвездата Алексис Рен си ги оствари своите соништа и за првпат ќе се појави во изданието на Sports Illustrated Swimsuit за 2018.

Пишува: Црнобело

20-годишниот бикини модел е именуван како официјален дебитант на Sports Illustrated Swimsuit и стана дел од нивното семејство.
Магазинот вчера ја соопшти веста и објави први фотки и видеa од снимањето на плажа на островот Аруба.
„Буквално, девојката е родена за да биде во бикини. Ја обожаваме. Нејзиното прво снимање беше магично... таа немаше ниту една лоша слика досега.“ – вели уредникот MJ Day.
instagram-blogerkata-alexis-ren-vo-seksi-fotosesija-za-sports-illustrated-swimsuit-2018-02.jpg
instagram-blogerkata-alexis-ren-vo-seksi-fotosesija-za-sports-illustrated-swimsuit-2018-03.jpg
Алексис пак е пресреќна и очекува ова да биде забавно искуство, со оглед на тоа што порано има изјавено дека покрај желбата да прошета на пистата за Victoria’s Secret, позирање за Sports Illustrated е нејзината работа од соништата.
instagram-blogerkata-alexis-ren-vo-seksi-fotosesija-za-sports-illustrated-swimsuit-2018-04.jpg

Мора да признаеме дека Рен изгледа неверојатно и дека нема никого да разочара.

No comments

Powered by Blogger.