Мајката на две деца заблескала на премиерата на нејзиниот најнов филм!

Пишува: Точка

Сопругата на познатиот глумец Ештон Качер, привлече големо внимание за време на премиерата на нејзиниот филм "A Bad Moms Christmas". Се појавила во прекрасна долга црна тоалета.

Мила Кунис со Ештон Качер има две деца, а на премиерата на новиот филм заблескала во црниот фустан кој одлично ѝ ја исктакнал витката фигура. Во преден план биле нејзините нозе и докажа дека после пораѓајот одлично се држи.Сите очи биле вперени во неа, а нејзините фанови полуделе за секси изданието на глумицата.No comments

Powered by Blogger.