Најмладата Кардашијан е трудна


ПИШУВА: TMZ

Кајли Џенер е трудна и Тревис Скот наводно ќе стане татко, известува американскиот таблоид ТМЗ.

Според извори на ТМЗ, 20 годишната Кајли започнала да им кажува на своите пријатели уште на почетокот на месецов.

Извори велат дека 25 годишниот Тревис Скот, дечкото на Кајли исто така им кажувал на негови пријатели. ТМЗ исто така наводно вели дека очекуваат женско дете.No comments

Powered by Blogger.