Роузи Хантингтон Вајтли и Џејсон Статам тајно се венчале

Роузи Хантингтон Вајтли и Џејсон Статам се еден од најмоќните парови во Британија кога станува збор за шоубизнисот.

Пишува: Црнобело

Па не е ни чудно што нивните фанови постојано ги следат, а сега забележаа нешто што не може да се прескокне, иако им требаше малку подолго време.

Роузи na 13-ти септември објави фотка на Инстаграм на која се забележува блескав прстен на нејзината рака, па се проширија гласини дека тајно се венчале со нејзиниот 50-годишен вереник.
Роузи и Џејсон се верија во февруари додека таа беше бремена, а сега чекаме и официјална потврда за „нивниот брак“.

No comments

Powered by Blogger.