Вака славеше Сашко Коцев за ќеркичката

Пишува: Сител

Познатот македонски актер Сашко Коцев вчера за прв пат стана татко. Неговата радост ја сподели со своите најблиски пријатели во една скопска кафеана.

Погледнете како славеше актерот...

No comments

Powered by Blogger.