Кајли Џенер во широка маица, неколку часа откако се дозна дека е бремена (фото)

Викендов се проширија гласините за бременоста на Кајли Џенер, по 5 месеци врска со Тревис Скот.


Пишува: Црнобело

А, за првото појавување во јавноста по нив, Кајли реши да облече широка маичка и тесни кожени панталони, додека пристигнуваше на iHeartRadio музичкиот фестивал во Лас Вегас со група пријателки.

20-годишната ријалити ѕвезда сè уште ги нема потврдено, ниту негирани гласините.

Kylie Jenner wears a baggy T-shirt as she walks around the city with friends. Picture: Splash


A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

No comments

Powered by Blogger.