ВИДЕО: Стевче Јакимовски шири говор на омраза пред избори

Пишува: Либертас

Со невиден хомофобичен говор Стевчо Јакимовски го нападна вечерва на митинг во Карпош противкандидатот Стефан Богоев.

No comments

Powered by Blogger.