Фановите згрозени од местото на кое Лео Меси ги истетовирал усните на својата сопруга

Пишува: Точка

Откако се оженил, Лионел Меси одлучил една посебна тетоважа да и посвети на својата сопруга, Антонела Рокуцо, со која има две деца.

Првиот впечаток е прилично романтичен, бидејќи еден од најдобрите фудбалери на денешницата на телото ги истетовирал усните на својата сакана. Проблемот настанува кога ќе погледнете каде ги истетовирал.

Нејзините усни се нашле на работ на неговите боксерки, малку над интимното подрачје. Само тие ја знаат причината зошто е тетоважата таму каде што е.

No comments

Powered by Blogger.