Убавата водителка ја кренала температурата: Поради атрактивната Лејла - фудбалерите паднале во втор план

Пишува: Точка

Лејла е британска презентерка и познато ТВ лице. Најпозната е како "гласот" од отворањето на Олимписките игри во 2012. година во Лондон.

Вчера во Лондон се собрале сите легенди на фудбалот на гала вечера, по повод доделувањата на наградите за најдобар фудбалер, но поради Лејла Ана Ли зажалиле што ги донеле своите "поубави половини".Атрактивната Лејла Ана Ли ги импресионирала сите со својот изглед и однесувањето пред камерите.Сите очи биле свртени кон неа и нејзината сина тоалета со гол грб.Кристијано Роналдо и Лионел Меси биле меѓу оние кои не можеле да го тргнат погледот од оваа убавица.

No comments

Powered by Blogger.