Каде исчезна онаа бомба? Запуштена и целосно изгубена, поранешната сопруга на Џони Деп шокирала со својот изглед

Пишува: Точка

Амбер Херд е непрепознатлива на новите фотографии, а сите се прашуваат што се случило со неа.

31-годишната актерка Амбер Херд, ги шокирала сите кои ги виделе нејзините нови фотографии, а поранешната сопруга на Џони Деп воопшто не личи на себе, и тешко е во неа да се препознае поранешната убавица.Со оглед на тоа дека навикнале да ја гледаат Амбер во максимално дотерано и средено издание, многумина ја сметаат за секс-бомба.Но, далеку од црвениот тепих, Амбер се претворила во друга личност...Фотографиите од Лос Анџелес го обиколиле светот, а многу од нејзините фанови воопшто не ја препознале актерката.

No comments

Powered by Blogger.