Сиа сама си ги објави голите фотки на Твитер, откако некој ја уценувал

Доколку ја следите Сиа на социјалните мрежи, сигурно сте забележале дека вчера вечер таа објави фотка од неа на која е целосно гола.Пишува: Црнобело

Оваа реакција на пејачката е предизвикана од фактот што дознала дека некој се обидува да ги продаде на интернет нејзините голи фотки, па таа им врати на уцената на оригинален начин.

Сиа на Twitter ја објави фотката и напиша: „Некој очигледно се обидува да им продаде на моите фанови голи фотки од мене. Заштедете си ги парите, еве ја бесплатно. Секој ден е Божиќ!“

Сиа навистина умее како да ги замолчи оние кои се шегуваат со неа, а фановите го преплавија Twitter со позитивни реакции:

No comments

Powered by Blogger.