Фит трудницата Сара Стејџ во 9-ти месец, стомачето едвај се познава

Трудницата Сара Стејџ се прослави на Инстаграм со своите стомачни мускули за време на првата бременост, а очигледно и втората не е ништо поразлична.

Пишува: Црнобело

Од изминатата недела официјално е во деветтиот месец од бременоста, иако стомаче сè уште не се надзира.

Сара позира во тесни фармерки, фустан, па дури и бикини и повторно за кратко време стана тема на осудувања и прашања од типот „каде ти го собира бебето“?

No comments

Powered by Blogger.