Џеј Ло промени 5 аутфити на хуманитарниот концерт за настраданите во Порторико

Родителите на Џеј Ло имаат корени од Порторико, па не е чудно што токму таа беше ѕвездата на вечерта на добротворниот концерт кој се одржа во саботата вечер.48-годишната латино убавица настапуваше на One Voice концертот за хуманитарни цели за настраданите во Порторико и не ги разочара присутните.

Се појави во 5 подеднакво гламурозни аутфити, но највпечатлив дефинитивно беше фустанот со црвено здолниште и цветни мотиви

Секако, Алекс Родригез ѝ беше постојана поддршка.

No comments

Powered by Blogger.