3 сребрени фустани кои доминираа на amfAR галата во Милано (фото)

Црвениот тепих на amfAR галата во Милано дефинитивно беше предводен од сребрените тоалети и Victoria’s Secret ангелите.На самиот старт на модната недела во Милано, Алесандра Амбросио, Хејли Клаусон и Елса Хоск имаа фантастичен избор од 3 сребрени тоалети кои ги ставија во сенка сите останати.

Амбросио покажа најмногу кожа, Хајли се задржа до воздржано откривање на кожата низ провидниот материјал, додека Елса беше вамп кралица.

3-те сребрени фустани кои доминираа на amfAR галата:


No comments

Powered by Blogger.