2-годишно девојче се шминка со производите од колекцијата Fenty на Ријана


Пишува: Црнобело

Откако излезе колекцијата на козметички производи Fenty на пејачката Ријана, социјалните мрежи се преплавени со видеа од оние што ја користат. 2-годишната Самиа, како и сите мали девојчиња, сака да ја гледа мама како се шминка, па заедно со неа сними видео во кое ги тестира производите.

No comments

Powered by Blogger.