Хит фустанот од Zara кој владее на Инстаграм (фото)

Zarа повторно успеа да се најде во центарот на вниманието на Инстаграм и меѓу модните блогерки.Се работи за фустан кој буквално сите го имаат и го носат. И секако, не ја пропуштаат шансата да се сликнат за на Инстаграм.

Моделот е лежерен, во облик на кошула-фустан, со црвени и бели линии.

Добро прилега на секој облик на телото, со оглед на тоа што го стеснува струкот, а ја издолжува линијата.

Хит фустанот за лето 2017-та изгледа вака:


No comments

Powered by Blogger.