Бела Хадид во секси боди на проба за Victoria’s Secret шоуто во Шангај (фото)

Бела Хадид официјално објави дека ќе биде дел од шоуто на Victoria’s Secret 2017 кое ќе се одржи во Шангај, Кина, оваа зима.За првата проба во Њујорк реши да го истакне најдоброто на себе во тесно, секси боди и кратко тексас здолниште.

Со нетрпение очекуваме повторно да ја видиме разголена во долна облека на Victoria’s Secret, а во меѓувреме „плакнеме очи“:

 Bella Hadid went braless in New York City on her way to a Victoria's Secret fitting today

 Bella showed off her incredible legs in the outfit


No comments

Powered by Blogger.