Сопругата на фудбалерот на Лацио повторно ги израдува своите фанови

Пишува: Точка

Сопругата на Филип Џорџевиќ ги почести своите фанови на Инстаграм со фотографија на која на себе има само пешкир, но не преку телото.

Јована Џорџевиќ важи за најубава жена кога станува збор за жените на српските фудбалери, а со жешките фотографии секојдневно покажува зошто е тоа така.Меѓутоа, по низа провокативни фотографии, Јована сега фановите ги почестила со една на која на себе има само пешкир - и тоа на глава.И додека некои поединци прокоментирале дека таква фотографија не прилега на мајка на две деца, многу побројни биле оние кои пишувале дека Јована "ги превртела од стол" со своето совршено тело, по две породувања.Доколку оваа фотографија не ви е доволна, еве и снимка на која сопругата на Лацијалот заведува со секси движења - во танга.

No comments

Powered by Blogger.