Најлуда аудиција во историјата: Излегла на бината, ја покажала тетоважата над задникот, а потоа почнала да пее и ги шокирала сите!

Пишува: Точка

Кајли Тејлор направила шоу за паметење, па феноменално го испеала хитот "My Immortal".

Аудицијата на Кајли Тејлор во британскиот "X Factor" ќе се раскажува уште многу години.

Кајли прво ги шокирала сите кога ги соблекла пантолоните и го покажала задникот, на кој го има истетовирано името на Сајмон Кауел, меѓутоа, уште поголема лудница настанала кога симпатичната Тејлор запеала.

Таа феноменално го извела хитот "My Immportal" од бендот "Evanescence", и со моќниот глас ги воодушевила сите во студиото, па дури и засрамениот Кауел.

Нејзиниот настап можете да го погледнете од 3:40 минути на приложеното видео.

No comments

Powered by Blogger.