Викторија Бекам по розови пижами прошета низ Њујорк (фото)

Викторија Бекам е позната по својот класичен и воздржан стил, па кога ќе се појави во сатенски пижами, не може да остане неискоментирана.

Пишува: ЦрноБело

Викторија излезе од својата модна комфорна зона и се одлучи за нежно карирани сатенски пижами, високи потпетици и нејзините омилени црни очила.

Пижамите се дел од нејзината колекција за пролет 2018-та, а истите во сина боја ги носеше претходно, на 7-ми јуни.

viktorija-bekam-po-rozovi-pizami-prosheta-niz-new-york-1.jpg
viktorija-bekam-po-rozovi-pizami-prosheta-niz-new-york-2.jpg
Невообичаениот избор на облека го прокоментира дури и нејзиниот син Бруклин на Инстаграм. Секако, позитивно:

No comments

Powered by Blogger.