Најчудните места на кои славните позирале голи (фото)

Кога позираат за реклами и се разголуваат за фотосесии на нормални места, некако и може да ги разбереме.

Пишува: Црнобело
Но, понекогаш славните знаат да се соблечат голи на сосема невообичаени места и воопшто да не им биде непријатно.

Во хотелска соба, шума, во сред море или океан и уште многу други места каде ѕвездите се соблекле голи, а не се грижеле дали ќе се појави фотката во јавност.

Некои од нив, дури и сами ги објавуваат, а погледнете кои се тие:

Ким Кардашијан се качува гола на дрво
Ејми Шумер во кујна со хот дог
Џон Стejмос ги истражува палмите
najchudnite-mesta-na-koi-slavnite-pozirale-goli-foto-02.jpg
Хали Бери залепена на стакло
Емили Ратајковски во корито
Ешли Греам искажува љубов кон лебот на малку чуден начин
Џастин Бибер на брод
najchudnite-mesta-na-koi-slavnite-pozirale-goli-foto-03.jpg
Мајли Сајрус во јавен тоалет
Џастин Бибер во природа
Кортни Кардашијан на карпа во шума
Леа Мишел на ѕид
Криси Тајген се подготвува за фотосесија
Џон Леџенд во хотелска соба
Орландо Блум опуштено на веслање
najchudnite-mesta-na-koi-slavnite-pozirale-goli-foto-04.jpg

No comments

Powered by Blogger.