Новак и Јелена Ѓоковиќ добија ќеркичка

Само еден ден откако се породи Серена Вилијамс, и Јелена и Новак Ѓоковиќ му кажаа добредојде на своето второ дете.

Пишува: ЦрноБело

Јелена се породила во саботата вечер, а за ќеркичката го одбрале името Тара.

Додека честитките пристигнуваат од сите страни, во исчекување сме на првата фотка од Тара Ѓоковиќ.

No comments

Powered by Blogger.