Бремената Џесика Алба на одмор на Хаваи (фото)

Во понеделникот Џесика Алба објави дека го очекува своето трето дете.Актерката уште пред да ја објави веста за бременоста го покажа своето трудничко стомаче на одморот на Хаваи.

Сега 36-годишната убавица повторно е уловена на оваа егзотична дестинација од папарацо фотографите, овојпат како се сонча.

Облечена во бикини со интересен принт, Џесика се релаксираше уживајќи во прекрасните мигови со семејството.

Со неа беа сопругот Кеш Ворен и нивната најмала ќерка Хевен.

Baby number three on the way: Pregnant Jessica Alba was spotted on her Hawaiian holiday with her growing bump on display in her patterned swim wear

Relaxing: The pregnant actress, 36, enjoyed sunshine while lounging in her cheetah printed bikini with a striped cover up and a large hat

She's a natural beauty: The Dark Angel actress chose a swimsuit with a triangle cut top and low rise bottoms

Taking a rest: The entrepreneur took off her cover up for some sunshine

On the move: While taking a dip in the water, she covered up her stomach with her thigh grazing beach top

Sunshine and tan lines: Jessica checked out her phone during her beach day

Wow: Jessica rocked glossy lips with defined brows and rosy blush on her cheek bones
No comments

Powered by Blogger.