Славни жени кои простиле неверство

Еден од најтешките кризни моменти во врската е со сигурност изневерувањето.Повеќето веднаш би ја прекинале врската без размислување ако бидат изневерени, но има и такви кои од различни причини, оправдани или неоправдани, се одлучуваат да му простат на партнерот.

Меѓу оние кои се решиле да простат неверство се и некои од најпознатите жени.

Погледнете ја листата:

Ферги (Џош Духамел)Кортни Кардашијан (Скот Дисик)


Ванеса Брајант (Коби Брајант)


Бијонсе (Џеј Зи)


Елизабет Харли (Хју Грант)


Хилари Клинтон (Бил Клинтон)


Никол Кидман (Кит Урбан)


Викторија Бекам (Дејвид Бекам)


Тана Ремзи (Гордон Ремзи)

slavni-zheni-koi-prostile-neverstvo-10.jpg

No comments

Powered by Blogger.