Рита Ора приреди "Сексплозија" појавувајќи се во бикини на плажите ова лето

Пишува: Точка

Рита Ора уживаше во својата и во природната убавина на плажите во Јамајка до неодамна, па со нејзините нови Инстаграм фотографии докажа дека нејзиниот летен одмор вреди за секој цент.

Дваесет и шест-годишната пејачка може да ја видите како "истекува" од своите атрактивни црвени бикини бидејќи малите парчиња облека не се создадени за девојките со големи атрибути (или се?) ...

По се изгледа со текот на годините Рита Ора успеала да ослабне сосема доволно за да го доведе своето тело во онаа сочна женствена фигура со која може да им конкурира на најсексипилните жени на светот.

Моментално Рита Ора е назад во Беверли Хилс, но кој знае, можеби наскоро некој од нас ќе ја сретне како пие коктел на некој егзотичен остров во сета своја раскош, доколку и вие не сте заминале се уште на годишен одмор.

Ако не, тогаш... уживајте во фотографиите.


No comments

Powered by Blogger.