Ева Лонгорија: Доказ дека фотките во бикини се лажно совршени

Откако во медиумите се проширија фотките на Ева Лонгорија со заоблено стомаче, гласините за наводната бременост започнаа.

Пишува: ЦрноБело

Актерката последните неколку недели ги помина патувајќи низ Шпанија со сопругот Хозе Бастон, а од секое појавување на плажа во бикини, објавуваше прекрасни фотки на Инстаграм.

За разлика од многуте нејзини славни колешки, Ева Лонгорија сепак решава да не ја искривува перцепцијата за своето тело.

„Сè е до аглите. И не смеете да дишете. И морате да го вовлекувате стомакот додека не почувствувате дека ќе се онесвестите,“ гласеше објаснувањето на Ева под една од фотките во бикини.
За споредба, ова се папарацо фотките на кои изгледа идентично како на онаа на Инстаграм:


No comments

Powered by Blogger.