Ким Кардашијан во топ форма на роденденот на Кајли Џенер (фото)

Ким Кардашијан напорно работи за своето тело да го доведе до совршенство, а очигледно напорните тренинзи се исплателе.

Старлетата неколку пати во јавност се појави во кроп топ маички со кои ги покажа стомачните, но изминативе месеци не ја видовме во вакво издание.

Пишува: ХитПортал
 Kim showed off her cleavage in the low cut dress

На 20-от роденден на Кајли Џенер, Ким се појави во тесен долг фустан кој ја покажа линијата на нејзиното тело.

Ким изгледа одлично, а вие ќе се согласите дека никогаш не била позгодна, ниту пак послаба.

 Khloe and Kim Kardashian showed off their curvy figures while they celebrated sister Kylie Jenner's birthday with Kendall in LA last night

 The family were joined by 'momager' Kris Jenner (left) to celebrate Kylie's big day

 Kendall and Kylie posed together in their tiny outfits

 Kylie turns 20 years old today


No comments

Powered by Blogger.