Фотки кои ќе ве убедат дека и ѕвездите имаат исти навики како вашите

Сите велат и веруваат во тоа дека ѕвездите можат да си дозволат секакви каприци и тоа е точно, бидејќи повеќето од нив некогаш дури и ги преминуваат границите.

Пишува: ЦрноБело

Но, всушност помеѓу нив постојат и такви кои преферираат да водат нормален живот – сами да ги одгледуваат своите градини, да готват за блиските, сами да се грижат за својата убавина, наместо да плаќаат професионалнци.

Погледнете ги овие фотографии кои докажуваат дека и ѕвездите се само обични луѓе кои водат нормален живот:
Арнолд Шварценегер го потстрижува неговиот син
Шакира на пауза си ги лакира ноктите
Кучето на Лејди Гага спие со неа
Жизел Бундшен ја одгледува нејзината градина
Гал Гадот се релаксира со боенки за возрасни

Лив Тајлер не се двоуми да биде нормална мајка
Лиз Харли штеди на градинари
Камерон Дијаз на собиранка со пријателките во кујна
Ен Хатавеј изгорена од сонце пред гостување во емисија
Дауцен Крус вредна во градината

No comments

Powered by Blogger.