Лажните имиња на славните личности кога престојуваат во хотел

Кога познатите личности престојуваат во некој хотел, не сакаат никој да им ја нарушува приватноста, а особено не сакаат папараците да дознаат дека се на тоа место.Поради тоа, често на рецепција се запишуваат под лажни имиња. На некои од нив им се дознаа имињата во 2014та, па ги сменија, а некои ги оставија исти.

Еве ја листата:
Бијонсе – Ингрид Џексон


Бред Пит – Брус Пилаф


Џорџ Клуни – Мистер Шварценегер


Џастин Тимберлејк – Мистер Вудпонд


Анџелина Џоли – Мис Лолипоп


Џони Деп – Мистер Дрипнудл, Мистер Одпонг или Мистер Стенч


Џенифер Анистон – Г-ѓа Смит


Мила Кунис – Сенор Пантс


Џеј Зи – Френк Синатра


Ким Кардашијан – Принцес Јасмин


Џастин Бибер – Чендлер Бинг


Том Круз – Кејџ Хант


Кристен Стјуарт – Чак Стејк


Мајкл Џордан – Кларк Кент

No comments

Powered by Blogger.