Ирина Шајк во тренерки и штикли на ручек во Нобу, Малибу

Ирина Шајк до пред неколку дена уживаше на одмор на Тахити заедно со Бредли Купер, а веќе денес се врати на улиците низ Нобу, Малибу.Додека се враќаше од ручек со пријатели, беше забележана како носи прилично необична комбинација за нејзин вкус – тесни тренерки, крем боди и крем сандали на штикла.

Ниското опавче и темните очила го надополнија опуштениот стајлинг:

No comments

Powered by Blogger.