Амал изгледа фантастично, Џорџ Клуни изморено на вечера во Комо

Амал и Џорџ минатата недела отидоа во Италија на одмор со близнаците, Ела и Александар.Но, во вторникот изгледа парот си зема слободна вечер од родителските обврски и уживаше на вечера со мајката на Амал на езерото Комо.

Прекрасната Амал во ресторанот се појави во свилен комбинезон со пруги и изгледаше неверојатно со оглед на фактот дека се породи пред само 2 месеца.

За разлика од неа, Џорџ беше едноставен во кежуал комбинација со кошула по кратки ракави и широки фармерки.

Мора да признаеме дека актерот изгледа преморено, а причина за тоа е најверојатно родителската обврска која ја има со близнаците на 56 години.No comments

Powered by Blogger.