Бијонсе го покажа згодното тело по породувањето со близнаците (фото)

Бијонсе се породи со близнаците Сер и Руми во јуни, а неполни 2 месеца потоа, веќе изгледа неверојатно секси.35-годишната пејачка ги истакна бутовите и задникот во искинати кратки шорцеви на врзување, во комбинација со жолт спортски Fila кроп топ.

Со впечатливи штикли, војничко палто и многу накит, таа се упати на концертот на Кендрик Ламар во саботата вечер.

Згодната ѕвезда предизвка бура реакции со оглед на тоа што шорцевите имаа исечоци дури и на задникот, но таа очигледно не се грижи за тоа.

На концертот беше и ќеркичката Блу Ајви која танцуваше и се забавуваше со својата мајка.
Бијонсе објави фотки од себе и од целата вечер на нејзиниот веб-сајт, погледнете дел од нив:

Showstopper: Beyonce has once again showed off her incredible post baby body while heading to the Kendrick Lamar concert on Sunday night

Wow: The mother of three gave a sultry pose in the ripped denim, which featured lace up detailing along the sides

Closer look: The Louis Vuitton purse had 'It's not yours' embroidered on the front

Diamonds are a girl's best friend: She sported plenty of bling in the form of large hoop earrings and layers of rings

Sultry: Beyonce highlighted her toned legs in the edgy look, adding red laced boots and a Louis Vuitton handbag

She's got starpower: She shared the album of pictures on her website, Beyonce.com , with the caption: The D**m. Tour - which is the name of Kendrick's tour


What a beauty: Beyonce rocked curly tresses and chose to keep her makeup to a minimumCurves ahead: The mother of three shared a series of snaps before making her way to STAPLES Center in downtown Los Angeles

No comments

Powered by Blogger.