Летната фризура на Кејт Мидлтон - Совршен коб (фото)

Кејт Мидлтон синоќа ја промовираше својата летна промена, односно скратената коб фризура со локни.

За официјалната гала во Природонаучниот музеј, 35-годишната војвотка од Кембриџ одбра небесно син фустан.

Иако на неа немаше апсолутно никаков накит, високите сандали и скратените локни си го направија своето и ја ставија во центарот на вниманието.
Летната промена на Кејт:No comments

Powered by Blogger.