Џиџи Хадид одговара на 73 прашања од „Вог“

Image result for 73 Questions With Gigi Hadid | Vogue

Светски познатиот супермодел Џиџи Хадид открива детали од нејзиниот живот на 73-те прашања поставени од магазинот „Вог“.

No comments

Powered by Blogger.