5 Инстаграм фраери по кои жените полудеа

Не е важно каков тип на мажи сакате, на Инстаграм изборот е и онака огромен.

Пишува: Црнобело

Да се помириме дека денешната популарност се базира исклучиво на изгледот, па така овие 5 мажи дојдоа до илјадници фанови и следбеници.

Нивните фотки се исполнување на женските фантазии:
Ласе Матберг

Прочуениот Норвежанец со долга руса коса, остра брада и извајано тело има сè што е потребно за еден маж да стане Инстаграм ѕвезда.

Дејвид Ганди

Британски модел кој на пистите го донесе своето мускулесто тело, додека другите мажи покажуваа коскесто слаби градби.

Мајк Варшавски

Докторот Мајк е прогласен за најсексапилниот доктор во целиот свет.

Пиетро Босели

Најзгодниот математичар кој ќе ви ги реши сите проблеми и формули. Кој би рекол дека може да ја засакате математиката.

Џанлука Ваки

Италијански бизнисмен и милионер кој ги освои срцата и очите на жените, благодарение на позирањето, добриот стил на облекување и танцовите способности.

No comments

Powered by Blogger.