Има 41 година и носи вакво минијатурно здолниште: Вистинскиот шок следи кога ќе го видите горниот дел од комбинацијата...

Пишува: Точка

Иако има 41 година, таа и понатаму важи за една од најпосакуваните жени на светот. Сепак, таа можеби и премногу се труди за таа титула и да ја “оправда”.

Шарлиз Терон се прошета во Берлин во комбинација којашто неминовно ги привлекла погледите на сите присутни, правејќи вистинско “раздвижување”.

На премиерата на филмот “Atomic Blonde” таа дефинитивно доминира благодарение на кусото бело здолниште. А како тоа да не било доволно, веќе за горен дел избрала еден сосема едноставен градник. Токму така, добро прочитавте!И секако сосема очекувано, таа не можела воопшто да се одбрани од обожавателите коишто сакале да се фотографираат со убавата актерка, а таа нивните молби и воопшто не ги одбивала, туку гордо позирала за сите коишто посакале да ја фотографираат.

На било која друга дама оваа комбинација веројатно би изгледала и повеќе од вулгарно, но Шарлиз успеала во тоа да остане симпатична, и навистина, секоја чест за тоа!

No comments

Powered by Blogger.