Имала 34 килограми, сите стравувале за нејзиното здравје, а погледнете како изгледа Анџелина сега

Пишува: Точка

Славната холивудска актерка заблескала со децата и пријателите, а во ниеден момент не ја тргала насмевката од лицето.

Според мислењето на многумина, најубавата жена на светот повторно се вратила на старо, и ги воодушевила сите со промената во изгледот.По бројните бродоломи и крахови, борбата со килограмите и осудата од јавноста, Анџелина Џоли повторно е онаа старата.

Славната холивудска актерка заблескала со децата и пријателите, а во ниеден момент не ја тргала насмевката од лицето.Тоа што е очигледно, е дека Анџелина накачила некој килограм. Актерката малку се здебелила, па нема ни збор за анорексичната жена каква што била до неодамна.

Инаку, актерката со децата била фотографирана во Анахејм, во Калифорнија, во Дизниленд, по повод 9. роденден на близнаците Нокс и Вивијен.Што ќе кажете вие за изгледот на Анџелина?

No comments

Powered by Blogger.