Девојката на Роналдо со заоблено стомаче, повторно ги поттикна гласините дека е бремена

Само 1 недела откако беше потврдено дека Роналдо стана татко на близнаци од сурогат мајка, медиумите повторно се вратија на шпекулациите дека неговата девојка е исто така бремена.Џорџина Родригез, која е позната по фантастичната фигура, пред неколку дена се појави на Ибица во тесни панталони, со заоблено стомаче.

The Sun отиде толку далеку што дури тврди дека во октомври Роналдо и Џорџина очекуваат девојче.За првпат гласините се проширија кон крајот на јуни. Тогаш Џорџина беше фотографирана на плажа, во тесно фустанче кое јасно го оцртува заобленото стомаче.


No comments

Powered by Blogger.