Прва фотка од синчето на Роузи Хантингтон Вајтли и Џејсон Статам

Роузи Хантингтон Вајтли и Џејсон Статам го добија нивното прво дете во саботата на 24-ти јуни.30-годишниот модел ја објави среќната вест за раѓањето на нивниот син со преслатка фотка на Инстаграм од неговото мало раче.

„Нашиот мал човек пристигна! Џек Оскар Статам - 3.99 килограми, во сабота, 24-ти јуни“ - напиша таа.


No comments

Powered by Blogger.