Кристијано Роналдо ја објави првата фотка од близнаците со нивниот постар брат

Фудбалерот во вторникот ги претстави новородените близнаци на нивниот постар брат, Роналдо Џуниор, за време на првиот заеднички одмор.Роналдо на неговиот Инстаграм профил објави прекрасна слика од него и 7-годишниот син како ги држат близнаците Матео и Ева во раце.

Горд што е татко на 3 прекрасни деца, тој на фотографијата напиша: „Благословен“.
Оваа семејна преслатка фотографија уште во првиот час имаше 1 милион лајкови, а сега веќе има над 4 милиони.

No comments

Powered by Blogger.