Славни жени во крупен кадар, без Фотошоп

Пишува: Црнобело

Време е да се откажете од тоа дека ѕвездите се совршени. Ако сè уште верувате во оваа заблуда која светот на шоу бизнисот ни ја наметнува со години, подгответе се за изненадување.

Едни од најубавите славни жени, сликани одблизу, без нималку Фотошоп:
Моника Белучи


Кендал Џенер


Наоми Кемпбел


Викторија Бекам


Адел


Шарлиз Терон


Сара Џесика Паркер


Кејт Мидлтон


Мајли Сајрус


Џенифер Анистон


No comments

Powered by Blogger.