Кога славните ќе заспијат каде што не им е место

Кога малите деца ќе заспијат некаде, тоа на сите им е слатко и ги оставаат да одморат.Но, кога возрасните, па уште и славни, ќе заспијат во јавност – на шоу за доделување награди, на седиште од возилото, во публика или на некое друго место, тоа значи дека нема да останат невидени и необјавени.

Погледнете како изгледаат славните кога ќе заспијат каде што не им е место:
Канје и Норт Вест во слатко поспано издание
Само Канје (не толку слатко)
И повторно...
A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on 
Криси Тајген на Оскарите
На Џон Леџенд му била досадна забавата
Бијонсе одмара

koga-slavnite-kje-zaspijat-kadeshto-ne-im-e-mesto-02.jpg
koga-slavnite-kje-zaspijat-kadeshto-ne-im-e-mesto-03.jpg
Кајли Џенер - тежок живот...Ким Кардашијан исто така

koga-slavnite-kje-zaspijat-kadeshto-ne-im-e-mesto-04.jpg
Кара Делевињ на мала пауза

koga-slavnite-kje-zaspijat-kadeshto-ne-im-e-mesto-05.jpg
Тешко на принцот Чарлс

koga-slavnite-kje-zaspijat-kadeshto-ne-im-e-mesto-06.jpg
Тајга се изморил од дружбата со Крис Браун

koga-slavnite-kje-zaspijat-kadeshto-ne-im-e-mesto-07.jpg
Виз Калифа по бурна ноќ

koga-slavnite-kje-zaspijat-kadeshto-ne-im-e-mesto-08.jpg
Бруно Марс ги одмара очите
Морган Фриман заслужи да „дремне“

No comments

Powered by Blogger.