Кортни Кардашијан ужива во летото со новото момче во Сен Тропе

38-годишната Кортни и нејзиното 23-годишно момче Јунес, се забавуваат во Сен Тропе, а досега се забележани и на неколку други места заедно.Кортни Кардашијан максимално го користи својот одмор и ужива во летните денови заедно со новото момче, облечена во црно монокини со големи отвори кои откриваат малку повеќе.

Мајката на 3 деца е веројатно горда на своето тело, па си дозволила да се покаже во вакво издание, а мора да признаеме дека навистина е во одлична форма.

Погледнете повеќе фотографии од „авантурите“ на парот:

Kourtney Kardashian and Younes Bendjima

Kourtney Kardashian and Younes Bendjima

Kourtney Kardashian and Younes Bendjima

Kourtney Kardashian and Younes Bendjima


Kourtney Kardashian and Younes Bendjima

Kourtney Kardashian and Younes Bendjima

Kourtney Kardashian and Younes Bendjima

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian and Younes Bendjima


No comments

Powered by Blogger.