Први фотки од Џорџ и Амал Клуни со близнаците, на одмор во ИталијаВо понеделникот, Џорџ и Амал Клуни слетаа во Милано на првиот семеен одмор низ Италија заедно со близнаците Ела и Александар.

Семејството беше фотографирано како излегува од приватниот авион, а се претпоставува дека ќе одмораат во приватната вила на Комо.

No comments

Powered by Blogger.