Атрактивниот италијански милионер (49) на плажа уште еднаш потврди зошто е фатален за жените

Пишува: Точка

Џанлука на плажа, меѓудругото, го промовирал и својот оригинален стил.

Џанлука Вачи (49), познатиот италијански бизнисмен и милионер, фасцинираше многу жени ширум светот со својот необичен танц, а сега го покажа и своето извајано тело во бел минијатурен костум за капење.

Неговата брада е совршено средена, телото покриено со тетоважи и мускули и носи сребрен моден додаток околу нога.

Телото на овој 49-годишен Италијанец е совршено обликувано, а секој мускул истакнат додека влегува во вода.Неговиот имот се проценува на 300 милиони долари, а работи како тренер и претприемач.

Италијанскиот милионер сега го следат повеќе од 3 милиони луѓе, а неговата сопруга има 2.2 милиони фанови на социјалните мрежи.

Тие му се претставија на светот со својот необичен танц, а потоа се откри и дека Џанлука се занимавал со продажба на авто-делови и дека бил член на Управниот одбор на позната фармацевтска компанија.Кога заработил доволно пари, дал отказ од сите работни места и сега со сопругата ужива во животот. Патувањата им се најголема страст, како и вежбањето и спортот - што открива и нивниот изглед.Џанлука многумина го обожуваат токму поради необичниот стил на живот и изглед. Џанлука и неговата сопруга Габриела станаа светски популарни пред неколку месеци откако на Инстаграм се појави ова видео:

No comments

Powered by Blogger.