Maxim: Ова е најсексапилната жена во светот

20-годишната Хејли Болдвин е новата најсекси жена во светот, според изборот на магазинот Maxim.Хејли е ќерка на актерот Стивен Болдвин и е позната манекенка. На Instagram ја следат повеќе од 10 милиони обожаватели.
No comments

Powered by Blogger.